Emlak Nabzı

1447 mülkü var ama… Emlak kralı Dikran Masis ve Yasemin Masis kirada!

1447 mülkü olan ünlü iş insanı Dikran Masis ve eşi Yasemin Masis, 2017 yılından bu yana Londra’da yaşıyor. 75 yaşındaki emlak kralı, pandemi …

1447 mülkü var ama… Emlak kralı Dikran Masis ve Yasemin Masis kirada!
21 views
23 Nisan 2022 - 17:06

1447 mülkü olan ünlü iş insanı Dikran Masis ve eşi Yasemin Masis, 2017 yılından bu yana Londra’da yaşıyor. 75 yaşındaki emlak kralı, pandemi nedeniyle uzun süredir gelemediği Türkiye’ye döndü.

Sabah’tan Bülent Cankurt’un haberine göre ünlü çift, ilk iş olarak Bodrum’da villa kiraladı. Masis çifti, iş insanı Esra Oflaz’ın Bodrum Cennet Koyu’ndaki lüks villasına kiracı oldu.

Esra Oflaz’ın, Bodrum Cennet Koyu’ndaki The Residences at Mandarin Oriental’daki villasını, 6 milyon Euro’ya sattığı iddia edilmiş ama kiraya verdiği öğrenilmişti.

Pandemi döneminde bin 447 kiracısından kira almayarak takdir toplayan iş insanı Dikran Masis’in eşi Yasemin Masis kiralamış villayı.

75 yaşındaki emlak kralı Dikran Masis ile kendisinden 35 yaş küçük eşi Yasemin Hanım, 2017 yılından bu yana 5 yaşındaki oğulları Theo ile Londra’da yaşıyor.

Yasemin Hanım, pandemi nedeniyle uzun süredir gelemediği ülkemizde tatil yapmak istemiş. Yakın arkadaşı olan Esra Hanım’ın villasını kiraya vereceğini öğrenince de talip olmuş.

Mandarin’deki benzer villaların aylık kirası 80 bin Euro civarında…

Sitemizde yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Aktif Kaynak linki gösterilmeden, haberlerin bir kısmı veya tamamı alıntılanamaz.