Emlak Nabzı

Ali Şen’in oğlu Netflix dizisinde

Alman emlakçı ve Netflix dizisi “Selling Sunset” oyuncusu Davina Potratz, Instagram hesabından, Fenerbahçe’nin eski Başkannı Ali Şen’in oğlu …

Ali Şen’in oğlu Netflix dizisinde
6 views
04 Mayıs 2022 - 19:23

Alman emlakçı ve Netflix dizisi “Selling Sunset” oyuncusu Davina Potratz, Instagram hesabından, Fenerbahçe’nin eski Başkannı Ali Şen’in oğlu Adnan Şen ile beraber çektiği bir videoyu yayınladı.

Potratz video açıklamasında “Adnan Bey hakkında ne düşünüyorsunuz? Gördüğünüz gibi oldukça çekici ve sevimli” ifadelerini kullandı.

Netflix’de yer alan dizi, Los Angeles’taki üst düzey konut mülklerinin, Oppenheim Group’un emlak komisyonculuğu firması tarafından pazarlanmasını anlatıyor.

Adnan Şen’in Beverly Hills’teki evi de Selling Sunset’in bir bölümünde yer aldı. Fakat Adnan Şen’in 75 milyon dolara satılığa çıkardığı ev alıcı bulamadı. Studio William Hefner tarafından tasarlanan evde dokuz yatak odası ve on iki banyo mevcut. Adnan Şen’in eviyle The Oppenheim Group’un emlak danışmanlarından Davina Potratz’ın ilgilendiği söylentiler arasında. Alman emlakçı, 75 milyon doları 50-55 milyon seviyelerine indirmek istiyor.

 

Sitemizde yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Aktif Kaynak linki gösterilmeden, haberlerin bir kısmı veya tamamı alıntılanamaz.