Emlak Nabzı

Aras Kargo’nun Genel Müdür Yardımcılığına Cem Oğuz getirildi.

Aras Kargo’nun Genel Müdür Yardımcılığına Cem Oğuz getirildi.
154 views
29 Nisan 2021 - 17:04

Türkiye’nin en büyük  kargo şirketlerinden biri olan Aras Kargo’da üst düzey bir atama gerçekleşti ve şirketin genel müdür yardımcılığı görevine Cem Oğuz getirildi.

Aras Kargo’nun operasyon alanındaki vizyonuna değinen Cem Oğuz, “Şirket olarak, toplamda 28 transfer merkezi, 1000’e yakın şubesi, 16 bine yakın çalışan ve 5 binin üzerinde araçtan oluşan filomuzla müşterilerimize hizmet veriyoruz. Oldukça aktif bir yapısı olan kargo sektöründe; artan e-ticaret hacmine ve değişen taleplere göre teknolojik yatırımları yapmaya, altyapıyı güçlendirmeye, iş süreçlerini daha verimli hale getirmeye her zamankinden daha büyük özen gösteriyoruz.

Pandemi süreciyle birlikte değişen tüketici alışkanlıkları ile çok öncesinde başladığımız çalışmalarımıza hız kazandırdık. Artan adres ve data operasyonunu yönetmek için geliştirilen harita alt yapısı, el terminali yatırımları, self service uygulamaları, SMS kodu ile temassız teslimat, transfer merkezlerinden doğrudan dağıtım uygulaması gibi birçok öncü hizmet hayata geçirildi.

Diğer yandan transfer merkezlerinde yapılan otomasyon yatırımlarımızla yüzde 300’ün üzerinde kapasite artışı sağlayarak, saatlik işleme kapasitesinde gerçekleşen 3 katlık artışla sektörün otomasyonla iş üreten en önemli oyuncusu haline geldik. Önümüzdeki dönemde de bu başarıyı devam ettirecek yeni çalışmalarla sektördeki kapasite liderliğimizi sürdürmeyi hedefliyoruz” dedi.

 

Sitemizde yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Aktif Kaynak linki gösterilmeden, haberlerin bir kısmı veya tamamı alıntılanamaz.