Emlak Nabzı

Bilecikte tarla, bağ bahçe satışları patladı

Bilecikte tarla, bağ bahçe satışları patladı
63 views
25 Mart 2021 - 14:49

Bilecik’te emlak danışmanlığı yapan Hakan Küçük, Covit-19 salgını sonrası daire satışlarında düşüş olduğunu, tarla, bağ, bahçe satışlarının çok arttığını belirtti.

Hakan Küçük 1 yıldır daire satışlarında %50 düşüş olduğunu insanların pandemi döneminde daha çok bağ, bahçe, arsa alıp üzerine prefabrik ev yaptığı anlatan Küçük, “Korona virüs salgını maalesef ülkemizi de etkiledi. Gayrimenkul’ e yatırım yapacak insanların istekleri bu doğrultuda değişti. Eskiden daire isteyen vatandaşlar artık insanlar hava alacakları bağ, bahçe gibi yerleri tercih ediyorlar” dedi

Bilecik’te Bağ, bahçe ve tarlaya talep arttı

Bilecik’te genelde memur kesimi olduğundan hafta sonrası şehrin stresinden kurtulmak, rahat bir nefes alabilmek için vatandaşlar bağ, bahçe, arsa satın alarak üzerine prefabrik ev yaptı. Şuan konut satışlarımızda yüzde 50 düşüş yaşanırken, bunu bağ, bahçe, arsa satışları ile telafi ediyoruz. Şuan bizleri arayan 20 kişiden 15’i bağ bahçe soruyor.

Gayrimenkule yatırım yapanlar her zaman kazanmıştır

Dolar ve altın gibi anında yükselmez ama uzun vadede bakıldığında gayrimenkule yatırım yapanlar her zaman kazanmıştır. Biz vatandaşların gayrimenkule yatırım yapmalarını tavsiye ediyoruz. Hiçbir zaman gayrimenkule yapılan yatırımlar kaybettirmez, kazandırır” ifadelerini kullandı.

Sitemizde yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Aktif Kaynak linki gösterilmeden, haberlerin bir kısmı veya tamamı alıntılanamaz.