Emlak Nabzı

Barış Web Tasarım

Barış Web Tasarım
51 views Okundu
27 Ocak 2022 - 12:28
Firma YetkilisiBarış ÜNEY
Yetkili Telefon0543 843 58 58
Telefon0543 843 58 58
Faks
Web Sitesiwww.barisuney.com.tr
E-Postainfo@barisuney.com
Firma AdresiBüyükçekmece Ekinoba Mah.
İl / İlçeİl ve İlçe Belirtilmemiş.
SektörlerWeb Tasarım

Barış web tasarım konusunda uzman ve deneyim kadrosuyla sizlere web tasarım, yazılım ve tasarım hizmeti sunmaktadır.

2004 Yılından beri müşterilerimize yenilikçi, kullanıcı dostu ve yaratıcı tasarımlar sunmaktayız.  ÜNEY Bilişim hazır tasarım ve yazılımlardan kaçınarak firmaların kurumsal yapılarına uygun ve yenilikçi internet siteleri üretmeyi kendine ilke edinmiştir.

Web Tasarımı yaparken her türlü kullanıcının rahat kullanması için kullanıcı dostu siteler oluşturmaktayız. Tasarımlarımızı güncel teknoloji ile desteklemekteyiz. Bir internet sitesinden daha fazlasını müşterilerimize vermeyi hedeflemekteyiz.

İnternet sitesini müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tasarlayıp, müşterinin hayalindeki internet sitesini oluşturmaktayız. Kurumsal internet sitesi oluştururken firmanın kurumsal renkleri ve kurumsal çalışmaları dikkate alınarak hazırlanmaktadır.

E-ticaret altyapısı; firmanızın ürün veya hizmetlerinin, dijital ortamda potansiyel müşterileriniz olan tüketicilerle buluşmasını sağlar. E-ticaret sitesi sayesinde online bir şekilde çoklu ödeme seçenekleri ile sabit mağaza maliyeti olmadan istediğiniz ürün veya hizmeti tanıtma ve pazarlama imkanına sahip olursunuz.

       E-ticaret yazılımında;

Detaylı Ürün Bilgileri ve Görselleri

Gelişmiş Site İçi Arama

Kullanıcı Deneyimi Odaklı Ürün Kategorilendirilmesi

Kusursuz Çalışan Güvenlik Modülü

Tüm Akıllı Cihazlarda Doğru Çalışması (Mobil Uyum)

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Uyumlu Altyapı

SON EKLENEN FİRMALAR
FİRMA ARAMA
POPÜLER FİRMALAR

Sitemizde yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Aktif Kaynak linki gösterilmeden, haberlerin bir kısmı veya tamamı alıntılanamaz.