Emlak Nabzı

Gap İnşaat

Gap İnşaat
187 views Okundu
27 Haziran 2020 - 11:12
Firma YetkilisiGenel Merkez
Yetkili Telefon0212 306 50 00
Telefon(+90) 212 306 50 00
Faks(+90) 212 306 54 70
Web Sitesihttp://www.gapinsaat.com/
E-Postainfo@gapinsaat.com
Firma AdresiBüyükdere Cad. No: 163 34394 Zincirlikuyu - İstanbul
İl / İlçeİstanbul
SektörlerSektör Belirtilmemiş.
3 KITADA 130’U AŞKIN, BAŞARIYLA TAMAMLANAN PROJE 2006’DAN BU YANA KESİNTİSİZ ENR “DÜNYANIN EN BÜYÜK MÜTEAHHİTLER LİGİ’NDE” YER ALMA

 

Dünyanın saygın taahhüt şirketleri arasında yer alan Gap İnşaat, 1996 yılında kurulmuştur. Genel merkezi İstanbul’da bulunan Gap İnşaat’ın şantiyeleri, 3 kıtada birden projeler inşa etmektedir. Profesyonel yönetici kadrosu, her biri konusunda uzman çalışanları, yurtiçinde ve yurtdışında anahtar teslim iş yapabilme becerisi ve başarıyla gerçekleştirdiği projeleriyle geleceği bugünden inşa etmektedir.

 

Altyapı, üstyapı, konut ve endüstriyel tesis projelerinde tercih edilen saygın bir taahhüt şirketi olan Gap ; modern teknolojiden maksimum düzeyde yararlanmayı ilke edinmiş öncü, yenilikçi, çevreye ve doğaya saygılı bir çözüm ortağıdır. Özellikle zorlu coğrafyalarda  gerçekleştirdiği projelerle adından söz ettiren Gap İnşaat, zamandan ve kaliteden ödün vermeden her türlü projeyi başarıyla gerçekleştirmektedir.

 

Gap İnşaat; çevreye verdiği önemi projelerinde sunduğu doğa dostu çözümlerle kanıtlamaktadır.  İşçi sağlığı ve iş güvenliğini  her şeyin üstünde tutan  Gap İnşaat, 22 milyon adam/saat kazasızlık başarısına sahiptir. Gap İnşaat; bir dünya şirketi olarak başta Türkiye, Türkmenistan, Irak, Katar ve Suudi Arabistan olmak üzere 3 kıtada gerçekleştirdiği projelerle dünyanın en büyük ve en prestijli müteahhitler listesi olan ENR’da kesintisiz bir şeklide 2006’dan bu yana yer almaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında üstlendiği projeleri başarılı bir şekilde hayata geçiren Gap İnşaat, Türkiye’nin müteahhitlik alanındaki gurur kaynağıdır.

 

1981 yılında Ahmet Çalık tarafından kurulan Çalık Holding enerji, inşaat ve gayrimenkul, madencilik, tekstil, finans ve telekomünikasyon alanlarında faaliyet göstermektedir.

 

Orta Asya, Balkanlar ve MENA bölgesi olmak üzere, 22 ülkede çalışmalarını sürdüren Grup, yaklaşık 31 bin kişiye istihdam sağlamaktadır.

 

Çalık Holding; enerji sektöründe Çalık Enerji, elektrik dağıtım alanında YEDAŞ, Limak ortaklığıyla KEDS, Kiler ortaklığıyla ARAS; madencilik sektöründe Lidya Madencilik; inşaat sektöründe Gap , Çalık Gayrimenkul; finans sektöründe Aktif Bank ve Banka Kombetare Tregtare (BKT); tekstil sektöründe Çalık Denim ve Gap Pazarlama; telekom sektöründe Albtelecom şirketleriyle Türkiye’de ve dünyada güçlü bir oyuncu olarak ön plana çıkmaktadır.

 

Çalık Holding, girişimci yapısı, akılcı stratejileri, kapsayıcılık ve çeşitliliğe verdiği önem, inovatif ve sürdürülebilir iş modelleri, teknolojiye ve insan kaynaklarına yaptığı yatırımlarla faaliyette bulunduğu her alanda ve coğrafyada, dokunduğu her insanın hayatına kalıcı değerler katmak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Gap İnşaat Faaliyet Alanları

 • Tekstil
 • Enerji
 • İnşaat ve Yatırım
 • Finans
 • Telekom
 • Madencilik

Firma’nın Yaptığı Projeler’den Bazıları

 • Metropol İstanbul
 • Şehrizar Konakları
 • Türkmenistan Sağlık Binası
 • Birleşik Arap Emirliği Türkmenistan Elçilik Binası
 • Türkmenistan Enerji Bakanlığı Binası
 • Kadın Doğum Hastanesi

Devamı için buraya bakabilirsiniz.

SON EKLENEN FİRMALAR
FİRMA ARAMA
POPÜLER FİRMALAR

Sitemizde yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Aktif Kaynak linki gösterilmeden, haberlerin bir kısmı veya tamamı alıntılanamaz.