Emlak Nabzı

Mesa İnşaat

Mesa İnşaat
271 views Okundu
05 Temmuz 2020 - 13:45
Firma YetkilisiMesa Holding Genel Merkezi
Yetkili Telefon(0312) 291 50 00
Telefon(0312) 291 50 00
Faks(0312) 240 09 99
Web Sitesihttps://www.mesa.com.tr/
E-Postainfo@mesa.com.tr
Firma AdresiMesa Plaza Koru Sitesi, Ihlamur Cad. No:2 Çayyolu / Ankara - TÜRKİYE
İl / İlçeAnkara
Sektörlerİnşaat

Mesa inşaat 1969 yılında, Mesa Mesken Sanayii adıyla, yaşamlara değer katmak ve sektöründe “ilk”leri yaratmak hedefiyle yolculuğuna başladı. Attığı cesur ve yenilikçi adımlarla bugüne kadar faaliyet gösterdiği her alanda bu hedefine ulaşan Mesa’nın en önemli değeri, yüz binlerce Mesa’lının mutluluğu ve Mesa markasına olan güvenidir. Seyahati boyunca, yapılarını tüm bileşenleriyle birlikte tasarlayan Mesa, toplu konut yaklaşımını tamamıyla değiştiren “konutta marka” kavramını yarattı.

 

Mesa konutta marka kavramını yarattı

 

Altyapı ve çevre düzenlemeleri dahil, ilk tasarımından teslimine ve teslim sonrası işletilmesine kadar üretiminin tüm aşamasında Mesa imzası bulunan 12.000.000 m2 iskân edilmiş alanda 100.000’den fazla konut, Mesa’nın ödünsüz kalite anlayışının ürünüdür. Sayısı bugün 4.500’lere ulaşan kadrosu, Mesa’nın genel birikimine ve kültürüne, her geçen gün daha fazla deneyim kazandırmaktadır.

 

Yaşam markası Mesa

 

Gittikçe genişlettiği yatırım alanlarında, konutta yarattığı marka kavramının da ötesine geçerek bir “yaşam markası” haline gelen Mesa, günümüzde hem girişimci hem yüklenici hem de üretici olarak faaliyetlerine devam ediyor. Yurt içinde ve yurt dışında, altyapısı, teknik ve sosyal tesisleri, çevre ve peyzaj düzenlemeleriyle hayata geçirdiği büyük konut sitelerinin yanı sıra iş merkezleri, alışveriş merkezleri, okul ve hastaneler, turizm ve spor tesisleri, şehir parkları, sağlık ve kültür merkezleri, ofis binaları, sanayi tesisleri ve benzeri birçok yapıyı hayata geçirmeye devam ediyor.

Mesa kuruluşları, bu işlevi en güvenilir şekilde yerine getirmek amacıyla bir yandan tasarım, planlama ve yapım aşamalarında görev alırken diğer yandan inşaat sektörüne başta tünel kalıp olmak üzere her türlü çelik kalıp, çelik hasır, doğrama ve prefabrik eleman gibi yapı bileşenlerini de üreterek dünya liderliğine emin adımlarla tırmanıyor.

 

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti Garantisi

 

İnşa ettiği binaları sahiplerine “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti Garantisi” ile teslim eden Mesa’nın, “Müşteri Hizmetleri Birimi” de kullanım aşamasında çıkabilecek kusurları anında gidererek kaliteli hizmet anlayışına yeni bir boyut kazandırıyor. Türkiye toplu konut sektörüne kazandırdığı “Tünel Kalıp Teknolojisi”, “Müşteri Hizmetleri Birimi” ve “Konut Siteleri Hizmet ve Bakım Servisi” gibi “ilk”leriyle Mesa, yeni sektörlere adım atarken geçmiş başarılarından güç alıyor ve ilkelerinin sağlamlığına güvenerek 50 yıllık bir gelecek üretmenin gururunu yaşıyor.

 

Mesa İnşaat Projeleri Bazıları

 

Mesa Bodrum
Mesa Orman
Mesa Cadde
Mesa Çubuklu 28
Mesa Koz
Yeşilyaka Su
Park Mozaik
Yeşilyaka Koru
Tema İstanbul Bahçe
Mesa Koza 66

SON EKLENEN FİRMALAR
FİRMA ARAMA
POPÜLER FİRMALAR

Sitemizde yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Aktif Kaynak linki gösterilmeden, haberlerin bir kısmı veya tamamı alıntılanamaz.