Emlak Nabzı

Fuzul Yapı’nın 1,5 milyar TL’lik projesinde ön satışlar başladı.

Fuzul Yapı’nın 1,5 milyar TL’lik projesinde ön satışlar başladı.Fuzul Yapı’dan yapılan açıklamaya göre, şirket, Başakşehir’de yatırımlarına hız …

Fuzul Yapı’nın 1,5 milyar TL’lik projesinde ön satışlar başladı.
28 views
15 Nisan 2022 - 11:03

Fuzul Yapı’dan yapılan açıklamaya göre, şirket, Başakşehir’de yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Fuzul Yapı’nın 1,5 milyar TL’lik projesinde ön satışlar başladı.

Başakşehir Belediyesi’nin düzenlediği arsa satış ihalesini 507 milyon TL bedel ile kazanan Fuzul Yapı, “Başakşehir Avrasya Konutları 2” adıyla yeni projeye başlayacak. İnşa çalışmaları için kolları sıvayan şirket, lansman öncesi ön satışlara da başladı.

Başakşehir’de 25 bin metrekare arsa üzerinde hayata geçirilecek 8 bloklu projede, 1 1, 2 1, 3 1 ve 4 1’den oluşacak toplam 420 daire bulunuyor.

Özgün mimari tasarımı ve birçok niteliği ile Başakşehir’deki yaşama değer katacak projenin ön talep fırsatından yararlanalar, lansman öncesi özel avantajlardan faydalanma imkanına sahip olacak.

Kanal İstanbul, Kuzey Marmara Otoyolu bağlantılarına, İstanbul Havalimanı, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi, Millet Bahçesi, Atatürk Olimpiyat Stadyumu gibi prestijli lokasyonlara oldukça yakın konumda bulunan proje, metro durağına ise sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor.

Sitemizde yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Aktif Kaynak linki gösterilmeden, haberlerin bir kısmı veya tamamı alıntılanamaz.