Emlak Nabzı

Netflix’e dişli rakip eliyor Disney Plus Türkiye ne zaman açılıyor?

Çevrimiçi dizi, film ve içerik platformları, son yıllarda en popüler zamanlarını yaşıyor. Özellikle pandemi ile birlikte üyelik rekorları kıran …

Netflix’e dişli rakip eliyor Disney Plus Türkiye ne zaman açılıyor?
60 views
30 Mart 2022 - 13:00

Çevrimiçi dizi, film ve içerik platformları, son yıllarda en gözde zamanlarını yaşıyor. Özellikle pandemi şartları ile birlikte üyelik rekorları kıran Netflix, HBO, Exxen ve benzeri platformlar arasında rekabet de git gide artıyor.

Disney’in online içerik izleme hizmeti Disney+ Türkiye’de hizmete girmek için kolları sıvadı. The Walt Disney Company çatısı altında yer alan dijital yayın platformu Disney+ Plus, Türkiye’nin yanı sıra 42 ülke ve 11 yeni bölgede hizmete açılacak.

Netflix’e dişli bir rakip olacağı öngörülen şirketin Türkiye’de kullanıma açılacağı tarih ve Disney Plus’ın ücreti belli oldu. Disney Plus yıllık üyelik kaç TL? İşte açılış tarihi ve ücretleri… Disney Plus Türkiye aylık ücreti ne kadar? Peki Disney Plus Türkiye ne zaman açılacak?

DİSNEY PLUS TÜRKİYE NE ZAMAN AÇILIYOR?

Disney’in Türkiye hesabından yazılan açıklamaya göre 14 Haziran 2022’den itibaren sistem Türkiye’de açılacak. RTÜK’ten 10 yıllık yayın lisansı alan Disney+ Plus platformunda Luka ve Soul, Disney’den Enkanto: Sihirli Dünya, Marvel Studios’tan The Falcon and The Winter Soldier ve Hawkeye, National Geographic’ten Jeff Goldblum’un Dünyası, Star Wars dizisi The Mandalorian ve Free Guy gibi içerikler bulunuyor.

En iyi Disney Plus dizi ve filmleri:

  1. Wolfgang
  2. Star Wars – devam üçlemesi
  3. Karayip Korsanları üçlemesi
  4. Oyuncak Hikayesi üçlemesi
  5. The Mandalorian
  6. Avengers filmleri
  7. Star Wars – orijinal üçleme

AYNI ÜYELİKLE 4 EKRAN KOLAYLIĞI

Disney+ Plus, kullanıcılara tek üyelikle aynı anda 4 farklı ekrandan, 10 cihaza kadar sınırsız indirme imkanı tanıyacak. Ayrıca tek bir hesapta 7 farklı profil oluşturulabilecek. Böylece hesabı ortak kullanan herkes birbirinden bağımsız olacak içerikleri izleyebilecek.

DİSNEY PLUS TÜRKİYE ÜYELİK FİYATLARI 2022

Disney+ Türkiye tarafından yapılan açıklamalara göre bu platforma üye olmak isteyen bir tüketici, iki farklı tercihte bulunabilecek. Yıllık üye olanlar Disney+’ı daha uygun bir fiyat karşılığında kullanabilecekler.

  • Disney+ Türkiye aylık abonelik fiyatı: 34,99 TL
  • Disney+ Türkiye yıllık abonelik fiyatı: 349,90 TL (Aylık 29,16 TL)

Sitemizde yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Aktif Kaynak linki gösterilmeden, haberlerin bir kısmı veya tamamı alıntılanamaz.