Emlak Nabzı

Nevzat Aydın düğünü için kaç milyon TL harcadı?

Nevzat Aydın…2001 yılında Türkiye’nin en büyük online yemek siparişi sitesi olan Yemeksepeti’nin temellerini attı. Kısa sürede büyük …

Nevzat Aydın düğünü için kaç milyon TL harcadı?
55 views
29 Mart 2022 - 13:02

Nevzat Aydın…2001 yılında Türkiye’nin en büyük online yemek siparişi sitesi olan Yemeksepeti’nin temellerini attı. Kısa sürede büyük başarı yakaladı. Servetine servet kattı.

Şirketi Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Umman, Lübnan, Ürdün, Suudi Arabistan ve Yunanistan olmak üzere pek çok ülkede servise başladı. Ancak Aydın 2001’de kurduğu şirketi 2015’de 589 milyon dolara bir Alman firmasına sattı.

Türkiye internet tarihinin en yüksek satışını yaptı. Ve kazandığı o parayı dudak uçuklatan şekilde harcamaya başladı. Şimdi de yaptığı ikinci evlilikle gündemi salladı.

CEO’luk görevini hızlı bir kararla bırakan Nevzat Aydın, genç modacı Zeynep Zenel ile ikinci evliliğini yaptı. Nevzat Aydın, bu evliliği için kesenin ağzını açtı.

Nikah, Aydın’ın yalısında yapıldı. Ünlü iş adamı düğün için ise Maldivler’de bir ada kiraladı. Maldivler’de bir otelin bütün odalarını düğüne çağırdığı arkadaşları için rezervasyon yaptırdı.

Otelin odalarının bir günlük fiyatının ise 15 bin dolar olduğu vurgulandı. Davetlilerini de özel uçakla Maldivler’e taşıdı.

Hint esintilerinden Burming Man festivalinin renklerine kadar her detay düşünülmüştü. Organizasyonu ise Betina Machler yaptı.

Nevzat Aydın’ın bu organizasyon için 5 milyon dolar harcadığı vurgulandı. Yaklaşık 74 milyon TL. Düğün 3 gün 3 gece için planlandı. Önceki gece Hint konsepti vardı. Hindistan’ın renkleri Maldivler’e taşındı.

Sitemizde yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Aktif Kaynak linki gösterilmeden, haberlerin bir kısmı veya tamamı alıntılanamaz.