Emlak Nabzı

Renault Clio fiyatına 148 bin TL dev zam!

Otomobil sektöründeki önemli isimlerden biri olan Renault, her bütçeye hitap edecek geniş bir model skalasına sahip. Yani çok düşük …

Renault Clio fiyatına 148 bin TL dev zam!
16 views
17 Nisan 2022 - 20:58
Otomobil sektöründeki önemli isimlerden biri olan Renault, her bütçeye hitap edecek geniş bir model skalasına sahip. Yani çok düşük ücretlere de çeşitli Renault modelleri bulmanız mümkün, çok yüksek fiyatlara da.
Tabi ki mevcut şartlarda ülkemizde çok düşük fiyat olarak tabir ettiğimiz meblağ bile 300 bin TL’lerden başlıyor. Çok yüksek sınıfı ise artık 1 değil 2 milyon ve üzeri otomobiller için kullanılmaya başlandı.
Renault’un Türkiye’de giriş sınıfında pazarladığı modellerin başında Clio geliyor. Fransız otomobil devinin popüler HB modeli, Türkiye’de en çok satan otomobillerin de başında geliyor.
Renault bu sene Clio’nun yanına Taliant’ı da ekledi. Fakat bu model Clio kadar tutulmadı. Açıkçası mevcut donanım ve fiyatıyla da tutulması zor görünüyor.

Sitemizde yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Aktif Kaynak linki gösterilmeden, haberlerin bir kısmı veya tamamı alıntılanamaz.