Emlak Nabzı

Sadakatsiz Dizisinde Tapu Dairesindeki Rüşvet Sahnesi Gündem oldu, TKGM Diziyi RTÜK’e Şikayet Etti!

Sadakatsiz Dizisinde Tapu Dairesindeki Rüşvet Sahnesi Gündem oldu, TKGM Diziyi RTÜK’e Şikayet Etti!
200 views
26 Kasım 2021 - 13:40

Ekranların son dönemdeki fenomen dizisi Sadakatsiz tapu dairesinde rüşvet görüntüleri ile sosyal medyada büyük yankı uyandırırken TKGM dizi hakkında RTÜK’e şikayet etti Kanal D ‘ye ise tekzip yayımladı!

Kanal D’de yayımlanan ve fenomen haline gelen Sadakatsiz Dizisi son günlerde yayımlanan bir sahne ile konuşuluyor. Dizide yayımlanan sahnede tapu dairesinde rüşvet verildiğine dair görüntüler sonrasında tartışmalar büyüdü.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan yazılı açıklamada söz konusu görüntülerin kabul edilemez olduğu vurgulanırken tüm tapu çalışanlarının zan altında bırakıldığı belirtilerek dizi RTÜK’e şikayet edildi.

TKGM web sitesinden yazılı bir açıklama yayımladı. Yayımlanan açıklamada “Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğümüzün çalışanları; 03/11/2021 tarihinde Kanal D TV’de yayınlanan “Sadakatsiz” adlı dizi de geçen bir sahnede yaratılmaya çalışılan algı ile zan altında bırakılmaya çalışılmıştır.

Kurumumuz ve personelimize yönelik; düşünce ve ifade özgürlüğü ile eleştiri hakkının sınırlarını aşan, gerçekleri yansıtmayan bu yayını asla kabul etmiyor ve şiddetle kınıyoruz. Denildi.

Sitemizde yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Aktif Kaynak linki gösterilmeden, haberlerin bir kısmı veya tamamı alıntılanamaz.