Emlak Nabzı

Shiba Inu, Metaverse sanal arsa satışları başladı

Investing.com – Shiba Inu Metaverse ortamında sanal arsa alımı için erken erişim açıldı. Projede satın alma faaliyetinde kullanılacak Shiba …

Shiba Inu, Metaverse sanal arsa satışları başladı
19 views
14 Nisan 2022 - 10:41

Investing.com – Shiba Inu Metaverse ortamında sanal arsa alımı için erken erişim açıldı. Projede satın alma faaliyetinde kullanılacak Shiba ekosisteminin tokenleri hakkında da bilgi verildi.

Shiba Inu Metaverse’de arazi nasıl alınır?

Kullanıcılar, almak istediği bir arsa için teklif verdikten sonra teklifi 72 saatlik periyotta en yüksek teklif olarak kalırsa arazi otomatik olarak ilgili kullanıcıya verilir. Shiba Inu geliştiricilerinin müzayedenin başladığını duyurmasından sonraki 72 saatlik sürenin tamamlanmasının ardından, erken aşamada mevcut olan herhangi bir arazi parseli, ikinci bir satış etkinliğine aktarılabilecek. Bu ikinci satış aşaması, teklif aşamasından sonra arazi sahiplerin satış yapabileceği ikincil pazar olarak faaliyet gösterecek.

Shiba Metaverse’te sanal araziler açık artırma yöntemiyle satılacak

Shiba Inu sanal arazi satışıyla ilgili ortaya çıkan ayrıntılara göre teklif toplama süreci 72 saat sürecek ve Shiboshi ve LEASH kilitleyerek katılan kullanıcılara sanal gerçeklik projesindeki mevcut arsalar için teklif verme fırsatı verilecek.

Shiba Inu geliştiricileri Metaverse’deki toplam 100.595 arsanın 36.431 adedini ilk aşamada kullanıma sunmayı planlıyor. 4 ayrı kategoriden oluşan arazilerin isimleri Diamond Teeth, Platinum Paw, Gold Tail ve Silver Fur olarak belirlendi.

Silver Fur arsasının başlangıç fiyatı 0,2 ETH, Gold Tail, Platinum Paw ve Diamond Teeth fiyatları sırasıyla 0,3 ETH, 0,5 ETH ve 1 ETH olarak belirlendi.

Metaverse ile Shiba Inu tokeninin değerinin artırılması planlanıyor

Geliştiriciler, ekosistemdeki kripto varlıkları desteklemek ve değerini artırmak için bu hizmet varlıklarını Shiba Inu Metaverse’e entegre etti. Ekosistemin en büyük tokeni Shiba Inu, Metaverse ortamında HUBS adı verilen en yüksek değerli sanal arazilerin kiralanması için kullanılacak.

SHIB, satın alınan parsellerin, araziyi yeniden adlandırmanın yanı sıra resim ve logo eklemek de dahil olmak üzere alıcının özelleştirmesi için kullanılabilecek. Geliştiricilerin bildirdiği üzere satın alınan arazinin SHIB kullanılarak özelleştirilmesi, üçüncü satış etkinliği olarak duyurulan genel satış aşamasından sonra başlayacak.

 

Yazar: Günay Caymaz

Sitemizde yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Aktif Kaynak linki gösterilmeden, haberlerin bir kısmı veya tamamı alıntılanamaz.