Emlak Nabzı

Teknosa’dan Telefon, Bilgisayar Kiralayabileceksiniz

Geçtiğimiz aylarda 200 milyon TL değerlemeyle yatırım alan tüketici elektroniği kiralama platformu Kiralabunu, bugün büyük bir ortaklığa imza …

Teknosa’dan Telefon, Bilgisayar Kiralayabileceksiniz
12 views
13 Eylül 2022 - 14:32

Geçtiğimiz aylarda 200 milyon TL değerlemeyle yatırım alan tüketici elektroniği kiralama platformu Kiralabunu, bugün büyük bir ortaklığa imza attı. 200’e yakın kiralama seçeneği sunan platform, Teknosa.com ile iş birliği yaptı. Kiralabunu’nun kiralık olarak sunduğu 200’e yakın cihaz, Teknosa üzerinden erişilebilir oldu.

Yeni ortaklıkla birlikte tüketiciler, telefon, tablet, bilgisayar, kulaklık, saat ve oyun ekipmanları gibi birçok ürünü satın almak yerine kiralama seçeneğinden faydalanabilecekler. İlk aşamada Teknosa’nın internet sitesi üzerinden başlayan iş birliği, önümüzdeki süreçte Teknosa mağazalarını da kapsayacak şekilde genişletilecek.

Kiralabunu, değerini birkaç ay içinde ikiye katlamayı başarmıştı:

Kiralabunu.com, nisan ayında 200 milyon TL değerlemeyle aldığı yatırım ile birlikte aralık ayında 7,5 milyon dolara ulaşan değerini iki katına çıkarmayı başarmıştı. Kiralabunu Kurucu Ortağı Sinan Ventura yıl sonuna kadar yeni kategoriler açmayı ve yıl sonuna kadar 30 bin yeni kullanıcıya erişmeyi hedeflediklerini paylaşmıştı.

Sitemizde yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Aktif Kaynak linki gösterilmeden, haberlerin bir kısmı veya tamamı alıntılanamaz.