Emlak Nabzı

Yeni TOKİ Kampanyası: ‘Borcu Erken Ödeyeceklere Müjde’

Geçtiğimiz günlerde açıklanan TOKİ kampanyası büyük ilgi çekmişti. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Cumhurbaşkanı Recep …

Yeni TOKİ Kampanyası: ‘Borcu Erken Ödeyeceklere Müjde’
18 views
21 Eylül 2022 - 14:12

Geçtiğimiz günlerde açıklanan TOKİ kampanyası büyük ilgi çekmişti. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yarın yeni kampanyayı açıklayacağını duyurdu.

Bakan Kurum, Erdoğan’ı işaret etti

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’un sosyal medyadan yaptığı açıklama şu şekilde;

“Bugüne kadar tam 1 milyon 170 bin konut inşa eden TOKİ’mizin tecrübesiyle; milletimize uygun fiyatlı güvenli konutlar sunmak için gece gündüz çalışıyoruz. İlk Evim İlk İş Yerim projemiz de bu hedefle yola çıkmış; yerli ve milli imkânlarla yapılan bir millet kampanyası!”

‘Borcu devam edenlere müjde’

“Kampanyamızda maliyet üzerinden yaptığımız % 40 indirimle vatandaşımıza en uygun şartları oluşturmaya çalıştık. Ödeme sırasında da kolaylıklar sağlamaya devam edeceğiz. Ayrıca daha önce TOKİ’den ev alan ve borcu devam edenler için de bir müjdemiz var.”

‘Kampanyamız hazır’

“Borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için indirim kampanyamız hazır. Kampanyanın detaylarını Cumhurbaşkanımız yarın açıklayacak. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da milletimizin yararına ne varsa yapmaya devam edeceğiz.”

Sitemizde yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Aktif Kaynak linki gösterilmeden, haberlerin bir kısmı veya tamamı alıntılanamaz.