Emlak Nabzı

Semt Bahçekent Sıfır Peşinat 0,79 Vade Farkı Fırsatıyla!

Semt Bahçekent Sıfır Peşinat 0,79 Vade Farkı Fırsatıyla!
169 views
25 Mayıs 2020 - 19:06

Daha önce Bahçekent’te binlerce aileyi ev sahibi yapan Emlak Konut GYO, şimdi yine aynı lokasyon da yeni bir hayat inşa ediyor. Semt Bahçekent; size sunduğu imkânları, yanı başındaki Hoşdere Milllet Bahçesi’ nin doğası ve ulaşım kolaylığıyla yaşam kalitenizi yükseltiyor.

Emlak Konut güvencesi ve kalitesiyle yükselen Semt Bahçekent, planlı ve hızlı gelişen bir bölgede yer alıyor. Proje, sektörün öncü firmalarından Sur Yapı tarafından Bahçeşehir bölgesinde. 23 bin 264 metrekarelik arsa üzerinde yükselen proje, konum olarak bölgede yapımı planlanan 145 Bin metrekarelik şehir parkına komşu olacak.

%65’i yeşil alandan oluşan Semt Bahçekent, yeşilin her tonunu barındıran huzurlu bir dünya sunuyor. Yansıma ve süs havuzları, köprüler, pergola altı oturma alanlarının yanı sıra çocuk oyun alanları, çim aktivite alanları ve yürüyüş yolu da bulunuyor.

Yapımı süren ve Mecidiyeköy-Esenyurt arasını 26 dk’ya indirecek olan Mecidiyeköy-Mahmutbey-Esenyurt metrosuna yakın konumuyla dikkat çeken Semt Bahçekent, Anadolu Yakası’na trafiksiz geçişi sağlayan Halkalı-Marmaray yüksek hızlı tren hattının Esenyurt durağına çok yakın konumda yer alıyor. Ayrıca TEM Otoyolu, İstanbul Havalimanı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yollarına yakın konumuyla ulaşımı kolaylaştıracak pek çok imkânı bir arada sunuyor.

Semt Bahçekent daire tipleri ve adetleri

1+1’den 4+1’e kadar farklı metrekare ve konseptlerde pek çok seçeneğin yer aldığı; 1506 konutlu, 282 ticari üniteli bir projedir.

Proje Özellikleri

Fitness salonu, açık ve kapalı otopark, açık yüzme havuzu, basketbol sahası, kafe restoran, hamam, sauna, çocuk oyun alanı ve yürüyüş yolları gibi ev sahiplerinin kullanımına sunulan sosyal donatılar yer alıyor.

Semt Bahçekent fiyat bilgisi:

1+1 daireler 244 bin TL’den,
2+1 daireler 380 bin TL’den,
3+1 daireler 486 bin TL’den,
4+1 daireler ise 693 bin TL’den alıcılarını bekliyor

Projeyi 360 derece sanal tur ile buradan gezebilirsiniz.

Örnek daire planları’nın yer aldığı Semt Bahçekent’in kataloğun’u indirmek için tıklayınız

Semt Bahçe kent projesi nerede?

TEM Otoyolu, İstanbul Havalimanı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yollarına yakın konumu, planlı gelişimiyle şehrin yeni çekim noktası olmaya aday Bahçekent; tüm sosyal imkânları, çocuk oyun alanları ve Hoşdere Millet Bahçesi’ne yakınlığıyla mutlu bir yaşamın kapılarını sizler için aralıyor. Semt bahçekent konumu için ise buraya tıklayabilirsiniz.

 

Semt Behçekentte 2+1 örnek daire videosu:

Semt Bahçekentte 3+1 örnek daire videosu:

 

Proje Tanıtım Videosu:

Projenin Satış Ofisi Adres

Orhangazi Mahallesi, Mercedes Bulvarı, Mercedes-Benz Fabrikası Önü, Bahçekent Mevkii Esenyurt/İstanbul

 

 

Sitemizde yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Aktif Kaynak linki gösterilmeden, haberlerin bir kısmı veya tamamı alıntılanamaz.