Emlak Nabzı

Ali Ağaoğlu İddialara Yanıt Verdi

Ali Ağaoğlu İddialara Yanıt Verdi
156 views
27 Kasım 2021 - 11:56

Medyaya bomba gibi düşen iddialar üzerine müteahhit Ali Ağaoğlu açıklama geldi. Ağaoğlu’nun dolar yüklü özel uçağının F-16’lar tarafından engellendiği iddia edildi.

Türkiye’nin en büyük müteahhitleri arasında yer alan Ali Ağaoğlu hakkında ortaya atılan iddialar nedeniyle açıklama yapmak zorunda kaldı. Ağaoğlu firari FETÖ’cu Emre Uslu tarafından ortaya atılan iddiaları kesin bir dille yalanladı.

ALİ AĞAĞLU’NUN ÖZEL JETİ VAR MI?

Gerçeklikten son derece uzak olan bu iddiaların sosyal medyada geniş yer bulması üzerine Ali Ağaoğlu zorunlu bir açıklama yaptı. Ali Ağaoğlu “Benim ne bir özel uçağım var. Ne de yurt dışında tek kuruş param ve mülküm var. Eğer tek kuruşum olduğunu ispatlasınlar yeni torunum oldu Allah onu görmeyi nasip etmesin” diyerek iddiaları kesin bir dille yalanladı.

Oğlu Alican Ağaoğlu ve gelini Miray Hanım’dan 2 kız torunu bulunan Ali Ağaoğlu geçtiğimiz günlerde ilk kez erkek torun sahibi olmuş, doğum yapan kızı Sena Kırcal ile damadı Koray Kırcal’ı tebrik etmişti.

Sitemizde yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Aktif Kaynak linki gösterilmeden, haberlerin bir kısmı veya tamamı alıntılanamaz.