Emlak Nabzı

Belediye evleri mahallesin’de kentsel dönüşüm ne zaman başlıyor?

Belediye evleri mahallesin’de kentsel dönüşüm ne zaman başlıyor?
148 views
31 Mart 2021 - 14:14

Belediye Başkanı Soner Çetin Belediye Evleri Mahallesinde Başlayacak kentsel dönüşüm için Çukurova Park Vadi Tesislerinde basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Belediye Evleri Mahallesinde kentsel dönüşüm için imzaların atıldığını 2021 yılı içinde çalışmaların başlayacağını söyledi.

60 metre kare daireleri 83 metre kare yapacağız.

Başkan Soner Çetin, “Bu imzaları tamamlayınca kadar çok uğraştım. Çok engellemek isteyenler oldu. Bir partinin il başkanı ortalığa düşüp kendi partililerine imzalamayın diyor. Çok kişi engellemeye çalıştı. Biz 4 etaba böldük ve ilk 2 etabının inşallah bu sene kazmasını vuracağız. Türkiye’de yapılmayan bir şeyi yaptık birde. 60 metrekare daireleri alıp 83 metrekare daireleri teslim edeceğimizi vadettik” ifadelerini kullandı.

Bir belediye başkanı siyaset yapmaz

Belediye başkanının siyaset yapmaması gerektiğini belirten Çetin, “Biz hiçbir zaman siyaset yapmadık. Halkın tamamını kucaklamaktır bizim görevimiz. Mensup olduğum partiye yapabileceğim en büyük katkı budur. Bir belediye başkanı siyaset yapmaz. Her konuda konuşmaz belediye başkanı. Hizmetleriyle, icraatlarıyla konuşur. Siyaset yapmak benim işim değil. Siyaset yapmak genel başkanların, genel merkez yöneticilerinin, milletvekillerinin görevi. Belediye başkanı çok konuşmaz, hizmet yapar. Bizde bu kurala uygun bir 7 yıl geçirdiğimizi düşünüyoruz” diye konuştu.

Sitemizde yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Aktif Kaynak linki gösterilmeden, haberlerin bir kısmı veya tamamı alıntılanamaz.