Emlak Nabzı

Cep telefonlarında yeni moda kiralama

Cep telefonlarında yeni moda kiralama
129 views
11 Mayıs 2021 - 15:54

Sık sık yeni modellerinin piyasaya sürüldüğü cep telefonu piyasasında yeni moda kiralama. Yaz  gelirken, tüketiciler en son ve güncel cep telefon modellerini bir üst model gelene kadar kısa süreli kiralamaya yöneliyor.

Hayatımızda büyük yer kaplayan cep telefonları artık yalnız haberleşme aracı olarak görülmüyor. Mobil uygulamalar sipariş verilen adresler, sosyal medya hesapları ve daha birçok uygulama ile cep telefonları hayatımızın bir parçası oldu.

Cep telefonları üreten firmalar sürekli olarak yeni ve daha geliştirilmiş modellerini piyasaya çıkartıypr . Çıkan her bir üst model cep telefonu, bir önceki modelin yerine değiştiriliyor. Bu nedenle tüketiciler, eski cep telefonlarını 5-6 ay sonra çıkacak olan yeni modellerle değiştirmek istiyor. Kiralabunu.com, ödeme kolaylığı ve geniş ürün seçeneği ile bu konuda tüketicilerin en gözde platformu haline geliyor.

Tüketici elektroniği fiyatlarının arttığı ve ödeme seçeneklerinin de kısıtlı olduğu günümüz şartlarında kullanıcıların her çıkan yeni modeli deneyimlemesi bütçeyi zorlarken, yeni model çıkana kadar son modeli kiralamak kiralabunu.com ile mümkün.

cep telefonu kiralama

kiralabunu.com

Telefon kiralama oranında yüzde 40 artış

Kiralabunu.com kurucularından Sinan Ventura “Yaz aylarında genel eğilim, son model cep telefonlarını kiralama yönünde. Sonbaharda yeni modeller çıkacağı için tüketiciler özellikle de teknoloji meraklıları, yeni modelleri beklemeyi tercih ediyor. O nedenle yaz tatilinde kısa dönemli olarak kiralıyorlar. Şu anda yüzde 40 oranında son model cep telefonu kiralamalarında artış görülüyor.

1 Ocak itibariyle aktif olarak kullanılmaya başlanan kiralabunu.com’da 30’un üzerinde cep telefonu modeli mevcut. Bu modeller arasında en çok Apple, Samsung ve Huawei markalı telefonlar tercih ediliyor” dedi.

Site 1,5 ayda 200’ü aşan ürün kiralama performansı gösteriyor, yüksek fiyata sahip giyilebilir teknoloji, ev aletleri, telefon, tablet, kamera, bilgisayar, anne bebek gibi 11 farklı kategoride 200’ün üzerinde ürün teknoloji meraklılarının beğenisine sunuluyor.

Sitemizde yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Aktif Kaynak linki gösterilmeden, haberlerin bir kısmı veya tamamı alıntılanamaz.