Emlak Nabzı

David Beckham’ın oğlu Brooklyn Beckham ünlü milyarderin kızıyla evleniyor!

David ve Victoria Beckham’ın oğlu Brooklyn Beckham Amerikalı ünlü milyarderin kızı Nicola Anne Peltz ile evleniyor. Pandemi süreci nedeniyle …

David Beckham’ın oğlu Brooklyn Beckham ünlü milyarderin kızıyla evleniyor!
65 views
04 Nisan 2022 - 18:20

David ve Victoria Beckham’ın oğlu Brooklyn Beckham Amerikalı ünlü milyarderin kızı Nicola Anne Peltz ile evleniyor. Pandemi süreci nedeniyle ertelenen nikaha sayılı günler kaldı.

Dünyaca ünlü isimlerden David ve Victoria Beckham’ın büyük oğlu Brooklyn Beckham (23) için geri sayım başladı. 9 Nisan’da gerçekleştirilecek düğün için kendine eş olarak seçtiği Nicola Anne Peltz’in (27), milyarder babası damatla anlaşma yaptı.

brooklyn beckham ve nicola peltz

EVLİLİK SÖZLEŞMESİ İMZALADILAR

ABD ve İngiliz basınında yer alan iddialara göre Nicola Anne Peltz’in milyarder babası Nelson Peltz, damadına evlilik sözleşmesi imzalattı. Bu sözleşmenin hem Brooklyn için hem de eşi Nicola için bağlayıcı özellikler taşıdığı belirtildi. Gelin ve damadın imzaladığı sözleşmeye göre, boşanmaları gerçekleşmesi durumunda her ikisi de ailelerinden servet payı alamayacak.

brooklyn beckham ve nicola peltz

PELTZ’İN BABASI DÜNYANIN SAYILI MİLYARDERLERİ ARASINDA 

Beckham çiftinin toplam serveti 380 milyon sterlin olarak açıklanmıştı. Peltz ailesinin 1. 3 milyar sterlin serveti bulunduğu ortaya çıktı. Bu durum Peltz’in ailesinin, Beckham ailesinden 3 kat daha zengin olduğunu gösteriyor.

brooklyn beckham ve nicola peltz

GELİNİN MALİKANESİNDE EVLENECEKLER

Brooklyn Beckham ve Nicola Anne Peltz‘in düğünü, 9 Nisan’da gelinin ailesinin sahip olduğu Florida, Palm Beach’teki malikanesinde yapılacak. Bunun yanı sıra Peltz ailesine ait bu konutun, 76 milyon sterlin değerinde olduğu konuşulurken, törenin maliyetinin 3 milyon sterlin civarında olacağı bildirildi.

Sıkı önlemlerin alınacağı törende konukların sosyal medya paylaşımlarına izin verilmeyecek.

Sitemizde yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Aktif Kaynak linki gösterilmeden, haberlerin bir kısmı veya tamamı alıntılanamaz.