Emlak Nabzı

Gülşenin Zorlu Center’daki Yeni Evi

Gülşenin Zorlu Center’daki Yeni Evi
139 views
26 Kasım 2021 - 13:48

Gayrimenkul Zengini Gülşen, 3,5 milyon dolar Ödeyip Zorlu Center’daki 3. Evini aldı.

Ünlü şarkıcı Gülşen, kazandıklarını emlak yatırımına dönüştürmeye devam ediyor. Gülşen son olarak Zorlu Center’da 3,5 milyon dolar ödeyerek ev satın aldı.

Türkiye’nin ünlü şarkıcılarından olan Gülşen kazandığını gayrimenkul yatırımına dönüştürmesi ile tanınıyor. Ülkenin en çok kazanan sanatçıları arasında bulunan Gülşen bu kazandıkları ile çok sayıda mülkün sahibi oldu.

yaz aylarında oldukça aktif bir çalışma programı içerisinde yer alan Gülşen toplam 60 konser vererek dikkat çekmişti. Magazin basınında yer alan bilgilere göre Gülşen konser başına en az 200 Bin TL kazandı. Kazancının önemli bir bölümünü gayrimenkul yatırımına dönüştürmeye devam eden Gülşen’in Zorlu Center’da bir ev daha aldığı belirtildi.

İSPANYA VE İNGİLTERE’DE DE YATIRIMLARI VAR

Ünlü sanatçı Gülşen geçtiğimiz yıllarda İspanya ve İngiltere’de de emlak yatırımları yapmıştı.  Madrid’de ve Londra’da evleri olan Gülşen bu gayrimenkullerinin yönetimi için de profesyonel danışmanlardan da yardım alıyor. Gülşen’in yeni yatırımları için de bazı seçeneklerini değerlendirdiği belirtildi. Gayrimenkul zengini olan Gülşen’in yeni yatırımları ile önümüzdeki günlerde gündeme geleceği iddia ediliyor.

Sitemizde yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Aktif Kaynak linki gösterilmeden, haberlerin bir kısmı veya tamamı alıntılanamaz.