Emlak Nabzı

Hülya Avşar Riva’da çiftlik evi yaptırıyor

Hülya Avşar Riva’da çiftlik evi yaptırıyor
232 views
10 Haziran 2020 - 13:59

Hülya Avşar önceki gün kızı Zehra’nın staj yaptığı Etiler’deki bir mimarlık ofisinde görüntülendi. Riva’da çiftlik yaptırmaya başladığını söyleyen Avşar, ”Hayalimi Zehra ile gerçekleştiriyorum. Çiftlikte tenis kortu bile bulunuyor” dedi.

Riva’daki arazisinden bahseden Avşar, “Riva’da çiftlik evi gibi bir şey düşünüyoruz. Benim hayalim oydu, başladık işte yavaş yavaş yapacağız. Çiftlik evinde tenis kortu da olacak. Sonrası Allah Kerim… Peynir ve yumurta için hayvanlar olabilir. İnek sağmayı denerim. Zehra’yla beraber yapıyorlar. Zehra henüz eğitiliyor ama her projede o şekilde eğitilecek” diye konuştu.

Gazetecilerin, “Sizin için daha anlamlı bir ev olacak herhalde” yorumuna ise sanatçı, “Kesinlikle. Çok gurur verici. Böyle hedefe doğru yürümek ne kadar güzel bir şey. Kızımla gurur duyuyorum” şeklinde konuştu. “Riva’da Tarkan’la komşu oluyorsunuz” yorumuna Avşar, “Tarkan, Riva’da mı? Vazgeçtim, ne yapsak?” diyerek, kahkaha attı.

Sitemizde yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Aktif Kaynak linki gösterilmeden, haberlerin bir kısmı veya tamamı alıntılanamaz.