Emlak Nabzı

Madonna The Weeknd’den satın aldığı evi 7 milyon dolar karla sattı

The Weeknd, ünlülerin tercih ettiği Hidden Hills’teki evini geçen yıl satışa çıkarmıştı. Weeknd önce evin fiyatını 25.9 milyon dolar olarak …

Madonna The Weeknd’den satın aldığı evi 7 milyon dolar karla sattı
25 views
23 Nisan 2022 - 17:07

The Weeknd, ünlülerin tercih ettiği Hidden Hills’teki evini geçen yıl satışa çıkarmıştı. Weeknd önce evin fiyatını 25.9 milyon dolar olarak belirlemiş ancak ardından 19.3 milyon dolara düşürmüştü. Bu fiyat düşüşünden sonra da Madonna evi satın almıştı.
Vanity Fair’in haberine göre tam bir yıl sonra, Madonna evi sattı, üstelik Weeknd’in belirlediği fiyatla bu satışı gerçekleştirdi. Şimdi Madonna, Hidden Hills’teki mülkünü 25.995 milyon dolar karşılığında boşaltmaya çalışıyor.

Madonna’nın satışa çıkardığı malikanesi yaklaşık 12 bin metrekare ve üç dönümlük arazi içerisinde kurulu. İçerisinde 7 tane yatak odası bulunuyor. Özel olarak dizayn edilen malikane içerisinde ayrıca 1 adet sinema ve çeşitli etkinlik oyun alanları bulunuyor. Malikane içerisinde özel olarak dizayn edilmiş çalışma odaları ile misafirler için farklı tarzlarda odalar da var.

Madonna’nın malikanesini satışa çıkardığı Kaliforniya Hidden Hills Bölgesi Kylie Jenner, Kim Kardashian ve Justin Bieber gibi dünyaca ünlü isimlerin yaşadıkları bir bölge olarak biliniyor.

Sitemizde yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Aktif Kaynak linki gösterilmeden, haberlerin bir kısmı veya tamamı alıntılanamaz.