Emlak Nabzı

Ünlülerin Gözdesi Gayrimenkul Yatırımı

Ünlülerin Gözdesi Gayrimenkul Yatırımı
169 views
29 Kasım 2021 - 9:44

Bilindiği üzere birçok sanatçı kazandığı paraları farklı alanlarda değerlendiriyor. Değişen trendler ünlülerin gayrimenkul yatırımlarına da yön veriyor. Ünlülerin en gözde yatırım aracı hala konut olsa da artık arsa arazi yatırımı yapanlar da var.

Kenan İmirzalıoğlu, kazandığı parayla yatırım yapan en dikkat çeken isim. Kazandığı parayla ilk olarak binaları restorasyon yaparak eski binaları yeniledi. Şu anda arazi alımına yönelmiş. Tekirdağ, Çerkezköy arazi satın alan oyuncu emlak yatırımlarına devam ediyormuş.

Şarkılarıyla bizi mest eden Sibel Can da gayrimenkulden kazanmayı seçen ünlüler arasında. İstanbul civarında 50 civarında dairesi olduğu konuşulur hep. Sanatçının Miami’de lüks bir evi de bulunuyor. Küçük yaşından itibaren şarkıcılık ve oyunculuk yapan

Emrah, kazandığı paranın neredeyse hepsini gayrimenkule yatıranlardan. Şarkıcının Etiler, Levent, Ataköy’de 200 civarında evi olduğu konuşuluyor.

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ da Göcek’te ve İstanbul’da villa almış. Ev yatırımı dışında dükkan da alan oyuncunun son yatırımı ise arazi. Oyuncu Bade İşçil’in en son Sarıyer’den 4 milyon TL’ye ev aldığı konuşuluyor. Hakkında sıkça konuştuğumuz ünlü isimler, yurt dışında da yatırım yapmayı çok seviyor. Yılmaz Erdoğan, Volkan Konak, Kenan Doğulu, Seda Sayan Amerika’da, Haluk Bilginer, Hülya Avşar İngiltere’de, Cem Yılmaz, Ozan Güven ve Eda Taşpınar Yunanistan’da mülk sahibi. Zengin malı züğürdün çenesini yorar misali oldu ama…

Sitemizde yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Aktif Kaynak linki gösterilmeden, haberlerin bir kısmı veya tamamı alıntılanamaz.